چاپ کردن این صفحه

مصوبات جلسه شماره 67

دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398 ساعت 09:33 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آبادان،شصت و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر آبادان روز یکشنبه مورخه 1398/2/15 با حضور تمامی اعضای شورا و با دستور کار بررسی لوایح در محل سالن اجتماعات شورا برگزار شد.

طی این نشست لوایح ذیل مورد تصویب اعضای شورای شهر قرار گرفت.

 

 

    

 

لایحه شماره 1

درخصوص لایحه شماره 1/1/93/1377مورخ 98/2/11 شهرداري آبادان در نظر دارد در ماه مبارك رمضان به پرسنل سبد كالا كه شامل ( برنج ، روغن، شكر ، مرغ و ...) به مبلغ 000ر000ر2 ريال براي هر نفر كه جمعا ً به مبلغ 000ر000ر200ر4 ريال مي باشد تحويل نمايد. مراتب جهت هرگونه دستور لازم ايفاد مي گردد.

متن مصوبه: شورا با کلیات لایحه موافقت نموده و مقتضی است خرید ارزاق با رعایت کامل تشریفات قانونی انجام گیرد. 

 

 

 

 

 

لایحه شماره 2 

لایحه شماره 11/9/1489 مورخه 98/2/15 درخصوصموضوع برون سپاری بخشی از خدمات شهرداری به دفاتر پیشخوان دولت وعدم تصویب لایحه در آن شورای محترم به استحضار می رساند براساس مواد (4) و (14) و تبصره ذیل آن و (21) آئین نامه ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی، کلیه موسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی موظفند ضمن همکاری با کارگروه استانی ، خدمات قابل ارائه خود را از طریق شبکه های الکترونیک توسط دفاتر پیشخوان دولت به مردم ارائه نمایند. دستگاههای ارائه دهنده خدمات همچنین می بایستی نسبت به انعقاد قرارداد با دفاتر پیشخوان اقدام و یک نسخه از قرارداد را به کارگروه استانی ارسال نمایند، لذا با عنایت به موارد فوق الذکر و نامه های ریاست محترم مرکز برنامه ریزی و نوسازی و توسعه فن آوری اطلاعات و دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان دولت قرارداد واگذاری بخشی از خدمات را منعقد نماید.

متن مصوبه: با رعایت مقررات قانونی و دستورالعمل ابلاغی از استانداری محترم و با شرایط ذیل موافقت میگردد. 1)ارائه خدمات در انحصار دفاتر خاص نباشد و کلیه دفاتر موجود در شهر امکان ارائه خدمات را داشته باشد.   2)هزینه دریافتی توسط دفاتر بالا بوده و در سال گذشته اعتراضات مردمی داشته که مقتضی است تعدیل گردد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن 206 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 18 خرداد 1398 ساعت 09:59
fayouzi

آخرین‌ها از fayouzi

16 نظرها